Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Abu85 #815 üzenetére

    Csodálom sokszor a türelmed Abu! :) Komolyan. Nem értem emberek miért mindíg olyanokba kötnek bele akik, véleményem szerint, hasznos, tartalmas és hiteles infoval szolgálnak.

    Más: Hátha tudsz erre valami magyarázatot: DiRT2-be szerinted mi lehet az a 'jelenség', hogy nagyon nagyon ritkán, nem tudom jobban megfogalmazni sajnos, a másodperc tized részére megjelenik egy nagyon vékony fekete csíkszerűség a képernyőn. Nagyon picit olyan tudod mint amikor anno Snyc Flood előtt a "fekete képernyő" csak a másodperc tört részére. Legjobban ahhoz tudom hasonlítani mint ami a BC2-nél is ismert hiba CF-nél. Biztos láttad már/hallottál róla. Először ez akkor tűnt fel amikor "vízbe huppantam", úgy tűnt az 'triggereli'. Ne értsd félre biztos, hogy nem hw hiba mert sehol nincs más gond ill ez DiRT2-nél nagyon ritka. Csak kíváncsi vagyok mi lehet.

    Nem tudod h Fable 3 on is dolgoznak a srácok? Mert helyenként katasztrófális FPS dip-ek vannak h csak na. Ill. a klasszikus crysis 2ben is anno jelenlévő 'csíkozodás' ha nincs vsync ON itt is jelen van, nem mindíg de erős fénynél.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák