Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz polonic #434 üzenetére

    Persze, érdekes annó Paul-lal együtt dolgoztunk még a Dirt1-gyen, aztán neki mehetnéke lett. Amolyan kis lázongó, mindent fikázó ki ssuttyó volt :( Úgy gondolta hogy a Sega-nál minden jobb lesz. Megcsinálták a Revo-t, aztán bezárták a stúdiót. . ..
    Érdekes volt megint látni, amint sok emberrel együtt jöttek állást nézni, miután a CM felvásárolta öket kilóra. Elég savanyú volt az arca, inkább nem is jött akkor vissza. Mi éppen a Grid-et csináltuk, amit eddigi munkám csúcsának tartok..
    Aztán nekem is mehetnékem lett, személyes okok miatt magyarországra jöttem.
    Aztán két év után megint vissza a CM-hez, ahol csodák csodája megint ott volt Paul, időközben megkomolyodva és felnőve egy komoly dizájnerré. Mindkettőnknek meghalt időközben az édesapja, úgy látszik vannak élmények, amitől végleg benő az ember feje lágya.

    Bocsi, tudom nem feltétlenül ezekre a részletekre voltál kíváncsi, de a játékról már eddig is többet mondtam mint kellett volna :N

    Jó lesz, na :))

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák