Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz polonic #342 üzenetére

    Szia, eléggé tapasztalt programozó vagyok, és olyan területtel foglalkozom, ami nem gyakori (fizika). Annó a Clevers Games nél dolgoztam, ahol lehetőségem és időm volt egy fizikai motort az alapokról felépíteni és csiszolni.
    Sajnos több kisebb és demó projekt után úgy éreztem a cég jövője bizonytalan, és elhatároztam hogy körbenézek külföldön ( nagyrészt NAP ötlete alapján ;) ).
    Két héten belül londonban voltam az EA Chertsey studióban, ahol sikeresen interjúztam és meg is kaptam az állást az akkori BF2 XBOX360 prtját készítő csapatba.
    Mivel az EA rabszolgatartó banda volt, a projekt vége után azonnal újabb munaka után néztem, és egy kellemes beszélgetés után megkaptam az állást a CM-nél.
    Mindezek mögött persze akkor volt 8 év fejlesztési tapaszstalat, részben nagy cégeknél. Pár év demó programozás, sok megnyert matek és infó verseny, köztársasági ösztöndíj stb.

    Szakmai önéletrajzom

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák