Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz polonic #323 üzenetére

    De, komolyan :D Olyannyira, hogy most már másodszor dolgoozom, nekik szívesen fogadtak ismét :D
    Első körben 2006-ben a Dirt, majd a Grid-en dolgoztam, mint programozó. A FFB-t, kontrollereket, replay-t és kamerákat csináltam a Dirt-ben. A Grid-ben pedig én követtelm el a törésmodellt és benne voltam a Drift autók dianmikájáában is.
    Ez után személyes okokból ismét magyarorsszágon dolgoztam, két évig a Crytek budapestnél. Sajnos a második év végére eléggé zabhegyezés szaga lett a dolgonak, ezért ismét visszajöttem a Codies-hoz, ahol tárt karokkal vártak.
    Most egymagam felelek mind az autó mind pedig a környezet fizika modellezéséért, pár más rendszerrel egyetemben.
    Pár hónapja jött még egy olasz srác, aki a WRC játékot csinálta a Milestone-nál, at hiszem együtt jelentős változásokat fogunk csinálni a Grid2-ben és a Dirt4-ben ...

    Sokan kérdeznnek az F1-ről, nos azt kell tudni hogy annak a fejllesztése a Birminghami studioban folyik, tőlünk teljesen függetlenül. Annó megkapták a Grid kódbázist, és erre építve csinálták a F1 2010-et. A mostani epizód is szépen alakul, de már nem sok közünk van effektíve egymáshoz. Mondjuk azt hogy mindkét stúdióban megvan a megfelelő szakmai büszkeség, és a maga útját járja ;)

    A végleges verzióról annyit, hogy amit most befejeztünk, az már a sokszorosítás gold master-e. Természetesen újságírók már kaptak lemezeket, de azok nem véglegesek (torrenten biztos fent lsznek ... ).

    Amit kiemelnék a Dirt3-ról, az a hálós játékmódok. Sok, igen igen mókás és tartalmas csapat mód van. Pl van olyan, hoogy két minivel kell "menekülni" rally pályákon erősebb üldözők elől egérütat nyerve (Cat'n Mouse). Vagy pl Infection, ami az AVP last man standing módjának fele meg, csak autókkal. És még sok más :D

    Chris Meeke jó arc! Kicsit elgondolkodik mindenki, amikro bejön, és 2 másodperccel jobb időt megy egy délelőtt alatt, mint mi, akik pár hónapja teszteljük az autókat :D

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák