Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SchRita

    csendes tag

    válasz FazekasLaci #1943 üzenetére

    Köszi az infót, ami azt illeti, én a profi és a hobbi felhasználó közötti kaegóriába tudnám besorolni magam. XD Ami azt illeti, diáklétemből kifolyólag nem dúskálok a pénzben, így az az 50 000 Ft körüli összeg is még borsos ár, így Intuos-ról nem is álmodhatok (egyelőre). Tehát marad a Bamboo, amire nagyjából már összeszedtem a pénzt, és már jó ideje eldöntöttem, hogyha összejön, akkor a Grasshopper.hu-n fogom megvenni, mert ott a legolcsóbb (szó mi szó, kicsit félek, mert ilyen nagy összeget átutalni...hát, ). A gond az, hogy debreceni vagyok, tehát kipróbálni se nagyon tudom (esetleg ha még lesz valami nyaralás, akkor gondolkodhatok ilyenben) pedig tényleg egy életre szóló élmény lehetne kezembe fogni egy Intuos-t. :)
    Ami a kétségeimet illeti, olvastam egy ismertetőt a WACOM Bamboo Fun Pen & Touch tábláról itt: http://techline.hu/kiprobaltuk/20100225_wacom_fun_touch_bambo_teszt_review.aspx és hát eléggé negatívan/tévesen értékelték, viszont további kutakodás után sokkal pozitívabb képet kaptam róla. Ennek folyamán beleástam magam ezekbe a dolgokba, de viszonylag még mindig kezdő vagyok, így nem vagyok 100%-os a dolgomban. És egyelőre még itt van a Genius táblám, amit nem szeretnék még eladni (nem is biztos, hogy sikerülne), úgyhogy abban se vagyo biztos, hogy most érdemes-e megvenni vagy később, ha kicsit lejjebb megy az ára. Amúgy a régi fajta Bamboo-kat (a touch ring-eseket) már teljesen kivonták a forgalomból? És nem tudod véletlenül, hogy az A5-ös (medium) méretben a WACOM Bamboo Fun Pen & Touch-t csak ezüst színben gyártják?
    Köszi a válaszod (és hogy elolvastad ezt a végtelenül hosszú kommentet).

Új hozzászólás Aktív témák