Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajosnagy17

    senior tag

    válasz n00n #33274 üzenetére

    Nem mindet.

    Sükösd, Beled(2. torony), Kondoros, Alsóújlak, Rábahidvég, Simonfa, Somberek és Töttös újak.

    A szerződés amit aláírtak nem kötelező érvényű, ezért nincs rá 100% garancia, hogy létre is jön.

    Elvesztegetett 6 hónap lenne, ha nem folytatnák az építkezést a szerződés meg nem jönne létre.

    Ha én lennék a Teszári, 23 év kemény munkáját, egy teljesen felépített birodalmat, csak akkor adnák el, ha annyit adnának érte, hogy nekem egy percnyi szívfájdalmat sem okozna.

    Vastagon fogna a ceruzám az ár megállapításánál az biztos.

    DIGI-nek nagyon sok lehetősége van a TOVÁBBI FEJLŐDÉSRE még úgy is, hogyha nem adják el. Nemhiába akarja mind a TELENOR, mind a 4iG megvenni őket. Kell nekik, mert tudják, ha most nem veszik meg, később már őket vásárolják fel. Ez az utolsó esélyük, hogy házon belül kerüljenek. 500 új torony és a lefedettség országos szinten elfogadható lenne, az optikai hálózaton sem kellene sokat változtatni, évvégéig simán hozni tudnák, az újabb 500 ezer optikával lefedett szolgáltatási helyet( lecserélt koaxos hálozatok, INVITEL-es területekhez az optikai kapcsolat szinte mindenhol megvan) és mindezt alacsony fenntartási költséggel.

    Olyan érzésem van, mint amikor startupokat adnak el a tulajdonosok azt hiszik "jó" pénzért, ami az új tulajdonos alatt két-háromszoros áron forog egy-két éven belül.

    Aki meg kikaparta a gesztenyét két év múlva falba veri a fejét, látván mit nem nyert meg az eladással.

  • dethroner

    veterán

    válasz n00n #33274 üzenetére

    Meg egy csomó április 1 dátummal van. Szerintem tréfa :DDD

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák