Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ducikma

    csendes tag

    Üdv! Nos nekem olyan gondom van ezzel a digi nettel hogy az utóbbi időben(kb december vége óta) rendszeresen megszakad a net. Na ezt úgy kell elképzelni hogy néha órákon keresztül játssza azt, hogy van net, megy kb 5 másodpercig majd utána 5 másodpercig nem. Ha ilyenkor nyomok egy pingelést akkor azt látom hogy kb 50-60% veszteség van a kapcsolatban. Ilyenkor kezdek el szórakozni azzal,hogy újraindítgatom a routert vagy csak kapcsolatot bontok és várok hogy kapjon egy új ip-t, majd reménykedek hogy az hibamentes lesz. A mai nap gyakorlatilag haszálhatatlan volt ugyanezen probléma miatt a net, így betelefonáltunk. Látták bent hogy nem jó valami a kapcsolatban, és később kijött egy szerelő aki azt állította hogy semmilyen gond sem látszódott bent a gépeiken szóval ez a gond nálunk van. Én erre nem esküszök, tény hogy egy viszonylag régi tp-link tl-r460-om van de eddig semmi gondja nem volt. Na ő javasolta hogy frissítsünk a router firmwareén amit meg is tennék, csak a gondom az hogy a routerre 4-es verzió van írva míg ha megnézem a beállításokat 3-as verziót ír. Na most így nem tudom hogy melyik is az igaz mert elrontani nem szeretném. Ez a gond tényleg lehet hogy nálunk van vagy csak a szerelő szeretett volna hamarabb szabadulni?
    Mellékesen megjegyzem mióta digi net van bekötve azóta torrentezni sem lehet vele mivel időről-időre megszakítja a kapcsolatot, teljesen mindegy mit mennyire korlátozok le.
    Ilyen gondja van valaki másnak is esetleg?

  • ducikma

    csendes tag

    válasz berbatov2 #14281 üzenetére

    Már megvolt, de ha egyszer beszart és átdugtam, úgyis rossz volt.

Új hozzászólás Aktív témák