Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fennec

    csendes tag

    válasz adika4444 #90124 üzenetére

    Szia! Köszi, hogy segítesz!

    A DIGI-nek megírtam, hogy így se megy, annyit írtak, hogy esetleg be tudják tenni bridge módba az eszközt és a saját routert, amit elé rakok, úgy konfigurálom, ahogy akarom, de ennél többet nem tudnak tenni. Ezzel csak az a baj, hogy egyrészről nem szeretnék még egy dobozt, másrészről nem hinném, hogy ennek lenne köze a problémához. Fussak esetleg egy kört az OVH-nál? Úgy látom, hogy náluk van hostolva és nem kizárt, hogy náluk van a hiba. Vagy úgyis csak elhajtanának, mert nem velük van szerződésem? Amúgy egy darab support email címet nem találok az OVH-hoz...

    Nincs semmilyen tűzfalbeállítás, ami tiltja az ICMP-t vagy bizonyos IP-ket. Pár napja amúgy, amikor még CGNAT mögött voltam, még válaszolt pingre, de most nekem se megy. Kikapcsolt ufw-vel, flush-olt iptables-szel is próbáltam és úgy se. Google Cloud Shellből nézve nekem is oké. Amúgy nézd meg az mtr-t TCP módban is a -T kapcsolóval DIGI-ről és a VPS-edről is és hasonlítsd össze. Illetve netcattel (22-es, 80-as és 443-as TCP van nyitva).

    A VPS-ről pingelve a DIGI-s címem, nem válaszol, viszont ha már kaptam publikus IP-t, felraktam egy nginx-et, beállítottam port forwardot a 80-as portra és rápróbáltam netcattel a VPS-ről. Az eredmény ugyanaz, van, amikor csatlakozik, máskor meg nem. IPv6 nincs VPS-en.

    A lo néz, az eth0 lát

Új hozzászólás Aktív témák