Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz ACE- #29603 üzenetére

    képzeld vágom mi a lényege csak eddig akárhol jártam a városban nem tudtam használni
    be van nyomva az okostelefonomra mivel van UPC előfizetésünk de nem sok értelmét látom
    előbb lesz egy plázában wifi mint UPC által

    a lényeg továbbra is az ha DIGI is ilyet akarna a wifis ONT-al akkor nem sok értelmét látom mert a családi házas környéken amúgy is mindenkinek lesz otthon saját wifi ami erősebb
    ha 4házzal odébb akarod használni max arra éri meg amúgy nem

    DIGI belvárosban nem ad ONT-t tehát értelmetlen
    panel részeken meg ha a lépcsőházba raknának ilyet szintén értelmetlen mert dobozban van, az egy másik nagy szekrényben és amúgy is vasbeton
    kis antenna fém kalitkában esélytelen, ráadásul panelben amúgy is van ismét wifi-d tehát a szomszédéra se kell csatlakoznod

    én nem látom értelmét hogy 2 lépcsőházzal odébb is lesz wifim mert nem lesz
    ez UPC-nél is látszik pedig 9. kerületben néztem körútnál meg soroksári úton és semmi
    vidéken meg szüleimnél van egyedül az egész 1km-es utcában mert ahol van még UPC net ott vagy modem van még és nem Technicolor/Ubee vagy messze vannak
    ezért is hagytam bekapcsolva a wifree-t mert 100% hogy más nem fogja használni soha már csak a távolságok miatt is :D
    3házzal odébb lévő rokon wifijének már az SSID-t se látni annyira nagyok a távolságok

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák