Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #78126 üzenetére

    Ezt írtam, az, hogy nálatok mi a volt a folyamat nem jelenti, hogy másnál is. Tavasszal plakátolták ki az 1000-est (500-as szórólapot dobáltak be, a héten is kaptam egyet :U ), miközben konkrétan tudható, hogy a H átkötés miatt már senki nem tud B 1000-est kötni, a H átállás pedig, azóta sem történt meg.
    Mivel surmó vagyok rájuk kérdeztem, mit hazudoznak össze. ;] Nem emberhiányra, hanem a másik végponti eszköz elégtelenségére
    (OLT-ra gondolhatott) hivatkoztak az 1000 kiépíthetetlensége miatt, meg a szokásos B500-hoz kell hardvervizsgálat, stb.
    Ez a minden port foglalt, kamu szöveg, engem a U, havert a Digi kötötte le, ezzel a kifogással, legalja netről, úgy, hogy tele volt üres hellyel a szekrény...
    Szerintem ezért van az is, hogy sokaknál 3 éve lóg az optika: karcsú az OLT (vagy régi, ócska) amire kötnék.
    "nincs olyan hülye aki drágábban a Telekom fos 30Mbites netét használná" Nálunk f0s 2Gb-es FTTH trékom van..., amúgy számtalan a "hülye" (tájékozatlan, lusta) ember. Többnek ajánlottam a Digi mobil kártyát, mert ingyen van, vagy tojik rá, vagy kiváltja, de nem aktiválja, használja a fizetős tarifást. :C Van, aki még mindig analóg beállításokkal nézi a TV-t, mert 10 éve, arra szerződött, hiába ugatom, hogy van FHD C adás...

    >(#78128)TeeJay
    Itt a magyarázat, ezt pofázom, csak nem ilyen cizelláltan. :D
    Nálunk, amúgy van külön telefon kábel, azt mondjuk nem tudom, hogy a dobozban be lehet-e direktbe kötni a másik végét. :F
    Gondolom a tizenX éve kiépített optika cseréje miatt is építik át, nemcsak a switchek miatt. Kihagytad a hülye lakót, meg rivális cég karbantartóit az ellenségek közül. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák