Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz TeeJay #73699 üzenetére

    várj én a szabványról írtam nem egy asus lankártya papirjáról.

    cat5 kábel is átviszi a gigabit-et rövid távon. az asus papirodon azt irja hogy csak 100, de ezt te is tudod hogy baromság, mert rövid távon átviszi a gigát is.

    jah jah a látvány meg van, de van cat5e kábel is amiben van érpárvezető :D , persze mindent meglehet magyarázni, de ha jelenleg nem használnád ki a 10gbit-et akkor fölösleges a cat5e nél nagyobb kábel,
    másrészröl meg, optikán mint irtam több megy, bár nem mintha fillérért adnának 10Gbits lan-t és sw/routert.
    csak pont annyibol meglenne az optikai is, csak utobbi-nál uj sw/router és lankártya cserénél lehetne akár több is.

    #73702) djsilas
    bármenyire is vicces, de igaza van.
    persze persze IDE-s hdd-n is el lehet torentezni, csak ha kiakrja használni a sebesség adta lehetöségeket, érsd: akkor ad-hoc kimaxolni a sebességet, ahoz kevés a mezei home 5400rpm-es hdd.

    #73703) Cr00py

    miért nehéz? nem lehet megnézni az alaplap specifikáciokat? mi ebben a nehéz?
    ez még olcsobb, ha kiderül, hogy gigás a lan -rajta, akkor jöhet a kábel csere,
    nem mellékesen irnám újra, hogy szerintem gigás routerhez cat5e kábelt csomagolnak gyárilag, emelet az a kb 1m-es kábel ha tegyük fel cat5-ös azon a giga átkell menjen.
    de tegyük fel szar a káble megtört, stb. akkro is olcsobb elöbb megnézni hogy milyen hálokártya van a gépben és a routerben és utána kábelt venni ha nem jó.
    nem zárnám ki a 1Gbits -WAN -al rendelkező router a 4db 100-as portjával, és a wifi-n tudok 800Mbps-es sebességet, reklámokat se, alaplap és router pontos tipus elöbb, majd utána jöhet a kábel csere ha ezek megfelelöek.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák