Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz kali #70745 üzenetére

    mit is?
    volt bent ismerösöd személyesen é van kezében szerzödés hgoy neki diginet 1000 van? ha igen és nincs meg a sebesség akkor hivni öket hibával hogy nincs meg a garantált 72orán belül kijönnek és megcsinálják , mi ebben a nehéz?

    ha nincs papir a kezében hogy márpedig neki digi 1000-re van aláirt szerzödése akkor az mgé csak igény az 30napon belül történik, ez akkro van ha email net telefon-on keresztül történik ez,
    személyes ügyintézés gyorsabb Digi-nél persze lehet verni a fejet a falba és nyomni hogy hát de otthonrol emailben telon jobb, hát nem

    én 3x 72oránként telefonáltam hogy a tv szolgáltatás off, és hogy csinálják meg ,
    meg untam bementem 5perc alalt 2katintással megtörtént amire a telefonos ügyfélszolgálatosok basztak ,
    jah mind ezt ugy hogy személyes ügyfélszolgálatkor látták hogy bejelentettem, és ott volt hogy a hiba elháritva de a vak is látta hogy nem, enynit a telefonos és email-es üszf-röl, Ha valamit elakarsz intézni told oda a bringát és személyesen intézd el ne töketlenkedj, enyni a véleményem.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák