Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz TeeJay #70181 üzenetére

    Sokszor leírtuk azt is hogy nem kívánságműsor. Ha az lenne, akkor össze lehetne gyűjteni mely típusok ajánlottak és melyektől kell óvakodni. Arról is volt szó, hogy hiába szeretném én a bejárathoz tenni az ONT-ot, ha kivitelezhetetlen, pláne, ha olyat hoznak, amit fel sem lehet fúrni, de hely sincs neki. A lakásnak van egy felépítése, ez nem moduláris gépház, hogy kiveszem a konyhát, mint a HDD racket. Az eszközök betápot igényelnek,
    nem nullpont energiával üzemelnek. Nem fér hozzá semmi rajtam és a pókokon kívül. Egyébként, ha láttál volna macskát, tudnád, hogy a plafonig ugrik: bárhol, bármihez
    hozzáfér, ami nincs szekrénybe zárva, mert, amúgy a csukott szekrényt, fiókot is képes kinyitni.
    Az ajtónál pont 3 ajtó nyílik rá a kábelre, bejárat, beépített szekrény, másik helyiség, konnektor sehol.
    Van két beépítő hely, ami a villanykapcsolóval szinkronban működik, ha felkapcsolom a világítást kap áramot az ONT, ha leoltom, akkor a netet is:
    praktikus. Méterekre kellene elvinni az optikát, amíg helyet találok neki, mert én ilyen hebrencs vagyok, hogy nem a szekrénybe, WC-be, vezetékaknába
    akarom behúzni a netet. Ráadásul a TV miatt vissza kellene húzni egy koaxot az ajtóig, mert az ott van szétosztva és nincs szándékom újra kábelezni.
    Van már elég vezetékdzsumbuj a lakásban. Az UTP-t és a koaxot eddig is én építettem ki, okulván a korábbi tapasztalatokból.

Új hozzászólás Aktív témák