Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz herdsman12 #61435 üzenetére

    Egy hete volt itt pont az üzletkötő, kedden hívtak a központból és ma 2-3 között lett megbeszélve. 1-kor felhívtak, hogy tudnék e most menni, szerencsére elengedtek melóból. 2 előtt már nem voltak itt, végeztek.
    Azt hozzá kell tenni, hogy az ajtó felé feltettem már egy lebegő polcot és tegnap a villanyszerelő haverom bekötött egy elosztót nekem.
    Digiseknek annyi volt a dolguk, hogy a régi UTP-t elvágták, helyette be az optika. Kértem, hogy a lakásban lévő elvágott UTP-re tegyen csatlakozót, mert kell a szobába a kábeles kapcsolat. Bónuszban kértem még a TV-hez egy kettes koax osztót, így már a tuneremnek is van külön. (Mind ezt ingyen)
    Mivel látták, hogy nem átlag felhasználó vagyok maguktól felajánlották hogy az ONT legyen inkább bridge módban :D
    Ezzel a csapattal meg voltam elégedve, felkészültek voltak és értették a dolgukat.


    Kikerült ide a router, mostmár legalább a kisebbik szobában is jól jön a net wifin és a NAS is száműzte lett. Kábelezésen van még mit alakítani, nem volt rövidebb utp kábelem. A két digis eszköz közé meg beszerzek egy rövid optikai kábelt, mert ott van feltekerve vagy 3 méter.

Új hozzászólás Aktív témák