Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz wwenigma #51366 üzenetére

    Esetleg kimaradhatott egy nem mindenhol.

    Lehet nem minden terülten egyformán, sőt lehet valahol egyáltalán nem, de nálunk tuti. UPC-ről váltás után egyértelműen érzem ezt, ahogyan a fórumtárs is leírta, érezhetően nehezen kapcsolódnak a peer-ek, olyan mint amikor passzívan fut a kliens. UPC-nél 10Mbps volt a feltöltésem, ezt napi átlagban nézve 70-80%-ban könnyedén ki tudtam hajtani, ami napi ~70GB feltöltést jelentett. Mióta DIGI-re váltottam, érezhetően sokkal több torrent kell ehhez, ha pedig még többet szeretnék, akkor egész nap a kliens előtt kell gépészkedni, és dobálni be a 0 perces torrenteket, de a 200Mbps feltöltésem ellenére - ami speedtest-en mérhető is - torrenten sosem megy a feltöltés 20-30Mbps fölé. Ha ugyanúgy használom mint UPC-s időkben, akkor feleannyit sem seed-el. A legtöbb amit eddig sikerült elérni vele, az ~140GB volt egy nap alatt, ami lássuk be nem sok, tekintve, hogy a feltöltési sebességem 20-szorosa az eddiginek, a feltöltött mennyiség pedig csak a 2-szerese. Ja, és a fentebb linkelt tesztoldalon is azt írja az eredmény, hogy a szolgáltató korlátozhatja a torrent forgalmat feltöltési irányba. UPC-nél ezt nem írta.

    Mondjuk engem nem zavar, nem vagyok akkora torrent huszár, de természetesen kíváncsi voltam rá, és próbálgattam az új netet bekötés után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák