Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz PeterPH #4219 üzenetére

    A 72 oraval ok jottek elo, nem en mondtam nekik, ok mondtak ennyi idejuk van a problema megoldasara, en meg azota irok errol, viszont az ÁSZF 11-es pontjat lehet maskent ertelmezni, foleg ezt a reszt:
    "A szolgáltató köteles az előfizető által bejelentett, a hibabehatároló eljárása
    eredményeként
    valósnak bizonyult hibát – ha az a 11.3. pont szerint hibás teljesítésnek
    minősül - annak bejelentésétől legfeljebb 72 órán belül kijavítani."

    Tehat egyszerubben leirva a hiba behatarolasa utan kotelesek azt 72 oran belul megszuntetni, de arrol nem latok semmit mennyi idejuk van a hiba behatarolasara, gondolom ez is szabalyozva van, mert akkor ennyi erobol 2 evig is eltarthatna, es semmit nem is kene tenniuk :)

    24/7 bekapcsolva van a telefonom amiota bejelentettem a problemat, nehogy az legyen, hogy nem tudnak elerni ha szukseges, a telefonom szamat joparszor elkertek mar, es nem volt olyan nem fogadott hivasom ami nem ismerostol jott, igy 100% nem kerestek meg az ugyben.

    Elvileg ha megoldodik a problema tudnom kene mivolt ,mert megkell indokoljak:

    "Az elvégzett vizsgálat alapján a szolgáltató haladéktalanul és megfelelő indokolással
    köteles az előfizetőt értesíteni arról, hogy
    • a hiba a vizsgálat alatt nem volt észlelhető, vagy a hiba az előfizető érdekkörébe
    tartozó okból merült fel;
    • a hiba kijavítását megkezdte;
    • a hiba kijavítását átmeneti (meghatározott) ideig vagy tartósan nem tudja vállalni,
    ezért az előfizető részére kötbért fizet."

    Mint irtam lazan kezelik nagyon az ÁSZF-ben foglaltakat, igy lehet az lesz megjavul csak ugy a semmibol minden fele indoklas nelkul, de ha igy lesz megprobalom majd azert kideriteni mi volt a problema, az en esetemben nem maradt sok lehetoseg, switch, kulso kabelezes, UTP kabel toldo.

    Biztos lehetsz benne a jot is megfogom irni a DIGI-rol ha elharitjak a problemat, tegnap is rongton irtam ahogy lattam megjavult, pedig utolag mondhatjuk koran kezdtem pezsgozni ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák