Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz MrCsiT #36003 üzenetére

    kezdjük avval, hoyg 2 hét tezstelés böl leirni 1 tleejs márkát elég rosz tesztelö lennél.

    az emg hoyg tesztadatok mit mutatnak, totálisan lényegtelen, itt olyanok irnak rolla akik azt hazsnálják nap-mint nap, ezt ugy rétem azok akik nap-mint nap honapok ota hazsnálnak 1 cucot sokkal jobb adatokat tudnak rolla szolgáltatni mitn 1 kb 1napos teszt alat elkészült teszt adatok amik csak tezst körlménykeben müködnek, de valos helyzetben meg csö, addig az itt jelelevök valos helyzetben hazsnálják(tesztelik) vagyis kicsivel több tapasztalatuk van velük kapcsolatban. Nekem is wdr4300-van és tökéletesen emg vagyok vele elégedve, ár érték aráynban asus nem rugot volna vele labdába.

    és gyárilag van benne vendég wifi is, amit akár idöhöz kötve is lehet álitani nem csak külön sávszélt lehet neki adni, hanem meg adhatom azt is, hogy regel 6-tol este 6-ig menjen, és 2mbit-en.
    és gyári firm , nem cm firm, mivel az 500-as net miatt nem lehetne hasznélni. szoval mielött egy teljes márkát leirnál, legalább tájákozodj már kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák