Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz ronson #8500 üzenetére

    Jogos!Őket csak a pénz érdekli amúgy is.

    rocket

    Ebből az egyedüli a CC amit tényleg sokan hiányolnak. :) Olvasd el a digi filozófiáját-megtalálod a honlapon- és rájössz hogy miért nincsenek csomagok.
    Persze mindent lehet jobbá tenni,de azt is nézni kell hogy milyen áron.Digisekkel beszéltem nemrég és azt az infót adták hogy nem lesznek csomagok mert akkor minden borulna teljesen más árakról kéne beszélni és a technikai hátteret is keményen meg kellene dolgozni ami szintén érintené az előfizetési díjakat és nem csak azokét akik hajlandóak lennének többet áldozni csomagokért és egyéb plusz szolgáltatásokért.Az előfizetők így is gyűlnek szépen.A Budapesti lakótelepeken ahol elérhető a szolgáltatás durván kinyomták a T-t és sok más szolgáltatót ezekkel az árakkal.Ennyi pénzért sokan hajlandóak lemondani egy CC-ért vagy egy sportklubbért.Nálunk a házban(30 lakás) egy db T-s előfizető maradt Vidanet meg egy se.Válság és pusztulat van a digi így is nyerő marad.Ennyi.

  • br.rak

    őstag

    válasz ronson #8500 üzenetére

    Őket csak a profit érdekli, hiába van kikötve pl a F1 esetén, hogy előfizetéses csatornán nem mehet, pár hónapja volt egy hír , miszerint a BBC elég sok futam közvetítési jogát (köztük a Brit futamét is ) lepasszolta a SKY-nak
    a SPORT 1/2/M esetén az nyilatkozták , hogy nekik nem gazdaságos átállni HD-re, csak akkor ha az EU/állam add nekik támogatást.
    A Digi, ahogy megkapta eddig az UEFA-tól a jogokat, szerintem a jövőben is meg fogja kapni, amíg van olyan kereskedelmi v. közszolgálati csatorna ami, add heti 1 v 2 meccset és elvileg az M1 fog sugározni szabadon hetente egyszer.

    Br

  • rocket

    nagyúr

    válasz ronson #8500 üzenetére

    Szegyen vagy nem ez uzlet, a szponzorok diktalnak, ok meg minnel magasabb profitot szeretnenek, ami a fizetett jogdij es a lefedettseg kombinacijabol all ossze, es egyatalan nem feltetel, hogy az elofizeto HD-ben nezhesse a meccset.

    Ezert szolt kozbe az UEFA amikor a TV2 a PRO4-re szamuzte a keddi BL meccset, a DIGI nelkul kevesnek iteltek meg a lefedettseget. (ami egyebkent a szerzodesek resze.)

    Az a csoda nem vettek el eddig a DIGI-tol BL jogokat, mert a ~24%-os lefedettseg edes keves, azt tudom elkepzelni hogy nem volt jelentkezo megfelelo ajanlattal, igy osszesegeben inkabb a magasabb profitot valasztottak.
    Mivel Magyar resztvevo nincs a BL-ben, igy biztos nem voltak egetrengeto ajanlatok, mint mondjuk hasonlo esetben Nemetorszagban, vagy Angliaban lenne.

    DIGI maga alatt vagja a fat, azzal hogy 2 es fel eve keptelen megegyezni az UPC/T-Home parossal, elfognak bukni egy csomo kozvetitesi jogot, mert lesz olyan ajanlat ami mar a fizetett jogdij es lefedettseg tekinteteben is tul tesz a DIGI-n.

    #8502: Filozofia? uzlet az alkalmazkodasrol szol a piac igenyeihez, es nem filozofiazasrol.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák