Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Watt25 #48191 üzenetére

    :K

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • Freezee

    senior tag

    válasz Watt25 #48191 üzenetére

    Aham tehát az esetek többségében használható.... tehát akkor mégsem jó.
    Akkor most miért kell elvonulnom? Szó nem volt arról hogy a sport eseményeket nem követi le kevered a szezont a fazonnal és pont az ilyen kijelentések miatt rendeletem meg én is annó és pont 1.5év alatt sem lehetett megoldani amire páran azt mondták meglehet. Aztán hosszú hónapok alatt kiderült hogy valójában ők sem tudják megoldani és valahogy működni sem úgy működik mint kellene.
    Szóval ha valaki nem videómagnós módszerrel szeretne felvenni mint ahogy Boond is írta meg én is akkor a DIGI nem jó.
    Szépítheted meg csűrheted csavarhatod de ha valaki annó ezt így leírta volna ahogy valójában van, én sem kötök soha DIGI Tv-t.

  • Boond

    addikt

    válasz Watt25 #48191 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy pontatlan, és nem csak sport tv-k kapcsán. Iptv-nél meg ugye van lehetőség az azonnali váltásra, itt x napont,a hetente frissítik jó esetben, de ha port.hu-tól veszik át akkor mind1 mikor frissül, mert sokszor a forrás is rossz.

    Összegezve, a digi nem fog T élményt nyújtani. Ezt már többször leírtátok.

    "Szóval ha valaki nem videómagnós módszerrel szeretne felvenni mint ahogy Boond is írta meg én is akkor a DIGI nem jó."

    Ami azt illeti, az én videóm nem volt programozható, arra max rokonokat tudtam megkérni :D

    Nekem viszonylag jól elmegy az Crytobox 650HD, igaz többnyire fix időpontban adják, max azt csinálom, hogy az intervallumot bővítem, és akkor tuti meg lesz minden... rtl esetében ez akár több óra, más esetében elég 10-15 perc, akár.

    De ez valóban nem követi le a változásokat, viszont statikusan felvenni arra jó. Változásokra pl ünnep, új év figyelni kell... Most plé új év kapcsán megzavarodott, össze vissza írta a dátumokat... be kellett állítani, ránézni.

    De az esetek többségében nekem amire kell arra jó. Ált olyan idősávot keresek ami jó/ ahol annyira nem pakolgatják kiszámítható... Nah ez sportnál én elhiszem hogy problémás főleg ha az ember nem ér rá.

    Tuti van erre is box, de az nem 20-e ft kategória.

    Viszont alapjában véve én elégedett vagyok vele. Nem is epg alapján nézem.

    Egyébként pont mostanában volt rosszul.

    Duna vagy melyik adónál volt Jézus a tv-ben, és műsor listában meg Mózes :D

    Vagy akár rtl+/film+ vagy épp tv2-nél is volt már hasonló.

    De én max arra használom, hogy átnézzem hol mi van néha. Alapjában az epg nem érdekel, de jó ha van kényelmes.

    Mondjuk nekem az volt az első tanács, amikor ebbe belevágtam, hogy ne epg alapján rögzítsen. Ami nagyon hasznos tanács.

    Nem tudom T-nél hogy van de elképzelhetőnek tartom, hogy az ottani epg-nél való felvétel esetében is lemarad a műsor pl egy része.

    A Crytobox-nál volt olyan gond, az alap szoftverrel, hogy nem lehetett másnapra átnyúló felvétel, ma már ez nem gond. Frissített szoftverrel... de hogy vmiért az új évnél miért kutyül össze vissza azt nem értem :D

    De februárban majd figyelem, mert a nappal néha van gondja...

    De többnyire jól el megy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák