Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Multibit #19358 üzenetére

    Talán az a baj, hogy elkényelmesedtem a Pana kezelői felületnek köszönhetően és azt hittem, hogy más gyártónál is csak úgy adja magát a logikus működés.

    Nem fogod elhinni, de igen!

    Az saját pana plazmámon (S30) a digitális csatornarendezés gyerekjáték. Élvezetes művelet, mert hamar megvan és egyszerű.

    Ellenben korábban vettünk egy LG 27"-os LCD tv-t (DVB-C tuner, LED háttérvilágítás, FullHD és egyéb nyalánkságok) és egyszerűen nem lehet a csatornákat megfelelően rendezgetni. Ott ugyanis ha mondjuk a 10. helyen lévő csatit be szeretnéd szúrni az 5. helyre, akkor oda rakja, de az 5. helyen lévőt meg visszarakja a 10. helyre. Tehát cseréli csatornákat és nem beszúrja! És így rendezze be az ember a 100+ csatit.
    Nem beszélve arról, hogy ha egy új csatornát kap a user (amit ugye a tévé okosan beszúr a legutolsó helyre) és be szeretné rakni az elől lévő csatik mellé, az egészet lehet elölről kezdeni. Botrány. És a tévé került 80k-ba. :o

    E tévé 42"-os nagytestvére ugyanígy csinálja. Szóval ez sajnos kezd extra lenni. Pont úgy ahogy a legújabb tévék alapmodelljeiből rengeteg csatlakozási lehetőséget kispórolnak. Pl néztem egy LED-es LCD tv-t 42"-ban és egyszerűen nem volt rajta hangkimenet. 130k-s tv. Vicc...

    [ Szerkesztve ]

  • Flashget

    félisten

    válasz Multibit #19358 üzenetére

    nem baj az a fő a lapos tévé szegmensbe a panát hazavágta a két koreai de főleg a samu. mit érdekli őket a smart vagy csatorhangolás milyen :D

    egyébként samsung chanel editor-t kell telepíteni PC-re és ott szerkeszteni a sorrendet egy pendrive segítségével. Tudom idióta dolog. a régi panasonic tévémen nekem is egyszerű volt a "a fogd meg, ejsd" módszerrel a megfelelő helyre rakni. Szóval a japánoknak 20 éve már ez megvolt az ázsiai tigrisnek majd még csak most jön ez el. :)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák