Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kwisatzh

    senior tag

    válasz Bocsek #7289 üzenetére

    Na mégeccer:

    Ha bele akarsz kicsit látni:

    Accessed from player's HOME PAGE (grey empty page after pressing home key):
    4, 5, 6, 2, 5, 8, 0 - enter Debug Info Page (OSD style) - don't use option menu: SA loader RESET NEM MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 9 - copy error log to usb - if usb not connected there will be message on player's LED MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 8 - copy system log to usb - if usb not connected there will be message on player's LED MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 7 - copy loader log to usb - if usb not connected there will be message on player's LED MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 6 - copy user log to usb - if usb not connected there will be message on player's LED MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 5 - ? Load the endpoint - LED look changes but nothing more happens ??
    1, 2, 3, 6, 3 - writes something like LOADER_FW_0000,BIN to usb MŰKÖDIK
    1, 2, 3, 6, 2 - copy database file to usb - if usb not connected there will be message on player's LED
    1, 2, 3, 6, 1 - unknown - no reaction
    Enter/Exit the Show Mode.(Child Lock)
    use front keys in sequence: STOP, BACK SKIP, STOP, FWD SKIP, STOP, BACK SKIP, STOP

    Nem vagyok számitástecnikus, sem linuxos...

    Mint ahogy írtam az oroszok széthackelték a BD570-t, ami ugyanaz, egy belső soros portra mókoltak kanócot, és putty nevü terminálsoftware val hackeltelték.

    ÉN ennyit értettem a honlapból.

    A honlap azóta eltűnt, de lementettem a képeket a fizikai hackelésről, ha érdekel elküldöm, ha adsz egy email címet....

    [ Szerkesztve ]

    [moderálva]

Új hozzászólás Aktív témák