Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz wwenigma #46347 üzenetére

    Valóban réteg igény a Spíler (Premier Liga, meg az NHL), ahogy az összes többi csatorna is kivétel nélkül réteg igény.

    A férfiak szeretik a focit, a jégkorongot... a csajok meg a FEM3-at ...a nyugdíjas Édesanyám pedig a Szulejmánt...a kis unokaöcsém meg a mese csatornát :) Ki, mit szeret!

    De, nyilván mindegyik csatorna, kivétel nélkül réteg csatorna.

    Én magam is szeretem a Digi szolgáltatását, de azért azt gondolom, hogy azt nem lehet elvitatni a T-től, hogy a Flip egy igen jó ár-érték arányú szolgáltatás, és egy ügyes húzás a T-től.
    Azzal pedig csak a Flip minőségét garantálják, hogy csak a kiépített optikai és koax hálózatokon nyújtják a szolgáltatást (gondolom ezt nevezted kicsit sajátosan "szánalmas új feltételeknek")

    Elméleteket persze lehet gyártani, de egy biztos, akit ismerek és váltott Digi-ről Flip-re, azok közül mindenki maradéktalanul elégedett. Meg vannak elégedve a képminőséggel, a telefon hangminőségével nagyon, és a net gyakorlatilag folyamatosan hozza a maximális le és feltöltési sebességet.

    Hozzáteszem én nem váltottam (bár elérhető a Flip), maradtam a Digi-nél.
    De, butaság lenne azt mondani, hogy a Flip nem egy valós és ésszerűen szóba jöhető alternatíva...

    [ Szerkesztve ]

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák