Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz Watt25 #44727 üzenetére

    Berakhatok ha szeretnéd két haosnló képet mondjuk a szekrényről is, a képeknek az volt a lényege hogy mind2 előfizetéssel rendelkezek és össze tudom hasonlítani. Az első kép amit kitörölt a topikgazda abból a két képből van, amin az EPG 2 hetes időtartamát mutattam. A második kép kb 3 hete vagy hónapja raktam be hogy mutassam hogy az EPG nem megy. Nem akartam ezért új képeket készíteni. De azért az első képen is látszik hogy egy Tcom os HD egyáltalán nincs elmaradva a DIGI HD-hez képest.De ha ennyire ragaszkodik valaki akkor odamegyek és a Canon EOS-al csinálok egy közeli képet hátha azt is megmondja valaki milyen típusú LED hátérvilágítással rendelkezik a TV-m :) Teljesen mind1 mit rakok be ide ha egy DIGI SD-t rakok be amin azt se tudnánk megmondani mi megy rajta, megy egy sport2 HD-t ami a focista köpésében a mákszemet is látnánk akkor is a DIGI lenne szebb :P

    ui.:De most legalább a képek megmaradtak és tudják páran miről beszélek. Mindig irogatták mutassak valamit amit én beraktam de mindig eltűnt :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák