Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hóbortos

    csendes tag

    Sziasztok!
    Digikábelem és egy HD boxom van. 05.20-án 8:45-or a TV-t néztem, amikor átakartam kapcsolni egy másik csatornára a képernyerő a csatorna nem található üzenet íródott ki, és ugyanaz történt más csatornáknál is. Beléptem a "Kedvencek" menübe, ahol ha rákattintottam az aktuális csatorna mindig bejött. Elmentem a helyi digi kirendeltségre, hogy a boxom nem működik megfelelően és cseréljék ki. Ott hosszú vita során közölték, hogy nem cserélik ki, mert a box jó és úgy kell csatornát váltani, hogy belépek a "Kedvencek" menübe és ott rákattintok. Nos ez eddig nem így működött, mivel a bekeresett csatornák sorrendje nem módosítható, így mindig a "Kedvencek" menüt kellett használni, hogy a megfelelő sorrendet elérjem. Pl.: Nálam a FEM3 volt az első, és így az 1-es gombom mindig az jött be. De ez most úgy módosult, hogy az adott program megtartotta az eredeti besorolási számát ami 25. volt, így az 1-es gombra nem jön elő. Így a távirányító számgombjaival csak akkor tudom előhívni a megfelelő programot, ha ismerem az eredeti csatornakiosztási helyét, vagy belépek mindig a "Kedvencek" menübe és ott rákattintok. Felhívtam a Digi Központi Ügyfélszolgálatát is, ahol 40 perc tárgyalás után sem sikerült eredményt elérni. Ott az ügyintéző azt ajánlotta, hogy mondjam le a box bérletét és később igényeljek újat. Szerintem is ez lenne a megoldás, ha valóban a box hibásodott meg és nem központilag állították át a boxok működését, amit Én megkérdeztem, de tagadták. Annyi mindent hall az ember, ebből kifolyólag halottam amikor a kormány kifejezte abbéli szándékát, hogy minden kábelszolgáltatónak az M1 Közszolgálati műsorcsatornáját kell a csatornakínálat elejére tenni.
    Azt szeretném tudni, hogy az ugyanilyen szolgáltatással rendelkezőknél is jelentkezett-e ugyanez a hiba, vagyis van értelme lemondanom a box bérlését, és újra bérelni vagy teljesen felesleges.
    Előre is Köszönöm a válaszotokat!

Új hozzászólás Aktív témák