Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz kali #38030 üzenetére

    A kábelezésről jutott eszembe, jó pár hete eltűntek a közszolgálatik, mind és mindkét eltérő tip. TV-n. Mindent végigcsináltam, amit addig is, tisztában vagyok a behangolással, semmi. Bejelentés, szerelők kijönnek, ránéznek a kábelre 2 m-ről, ohó ez a kábel a rossz, kicsere! Megvolt a kicserélés, új kábel- semmi. :) Kb 30-40 perc alatt valamit állítgattak és megállapították, hogy ez normális, olyan ez is, mint a Tescos TV-k, mindíg ezt csinálják. Mondom neki, hogy ez elég jó kis Sharp TV és 3 éve soha nem csinálta még ezt!

    A végén bejöttek az adók valami más frekin, én meg felírtam ezeket a biztonság kedvéért.
    Egy hét után a közszolga adók újra eltüntek, ugye a kábel nem régi, mert egy hete húzták be, működött is a megadott frekiken szépen minden érintett adó! Próbáltam hangolgatni az általuk adott frekikkel, a honlapon lévőkkel, semmi! Azóta nincs közszolga adásom, persze HD, ezt nem említettem! Emiatt nem hívogatom őket, főleg, hogy tudom, HD hiba miatt nem is jönnek ingyér. (a szerelés/gányolás minősége már nem is számított a kábelhúzásnál, de legalább 10 percig kerestették velem valami drága fogóeszközt, utána rájöttek, máshol hagyták ott) :(

    Mi lehet ennek a jelenségnek az oka?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák