Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Nemis meséltem, hogy jártam szerdán.
    Mint arra bizonyára emlékeztek, legfőbb oka a digiTV bevezetésének nálam az volt, hogy a kedven sorozataink szerdán a TV2-n vannak (mélység, feleségek, 4400). A középsöt persze én nem nézem, de asszony mind a 3-at szivesen. Mármost ott ahol lakom, csak földi adó van, és szar az antenna a házban, de nemis foglalkoznak vele, mert már mindenkinek van parabolája (föleg upc-s).
    Az elmúlt hónapokban egyre rosszabb lett, és a TV 2 már gyak. élvezhetetlen volt, hatalmas mák volt a képen, néha teljesen elment a kép, szóval rémes.
    No lényeg a lényeg, hogy ezért döntöttem úgy, basszus 1 héten ezt a 2 órát tévéznénk, akkor ezt olyan minöségben tegyük, ahogy az a 21. században illik. Ha ez havi 2700ba kerül, akkor ennyibe kerül.
    Lett is hát digiTv, minden frankó, és bizony azóta többet is ülök a TV elött, discovery, spektrum, ngc, animal... elég nehéz otthagyni öket :D

    Node jött a szerda!!! Csipsz, pattogatott kuki bekészit, kóla, kanapén elhelyezkedve, mint két nyugdijas, oké, még reklám megy, gyorsan hozok még szószt...
    És mikor már minden elcsendesedett, vártuk az utolsó reklámot, hogy kezdödjön a Mélység Fantomja, a kép lemerevedett!!! (épp kovács lajos volt). Mi is lemerevedtünk.
    Óvatosan letettem a kukoricás tálat, nehogy összetörjem. Átkapcsoltam másik adóra, ott hót fekete minden, és kiirja, hogy nincs jogosultságom az adás vételére. :Y
    Kapcsolgatok, az eredmény mindenhol ugyanaz. Káromkodás, megdöbbenés.
    El tudjátok képzelni, milyen érzés az, mikor 2 hetes küzdés, antenna állitgatás, fagyban, az erkélyen, majd rákészülés CSAK ÉS KIZÁRÓLAG erre a kiba..ott müsorra, aztán mikor jönne, mintha egy rossz kobold állna lesben, 15mp-el a kezdete elött elmegy minden???
    Bedugtam a földi antennakábelt, és elkezdtük nézni a halálótvar minöségben. Igazából akár rádióban is mehetett volna, mer a kép nemsokat dobott az élményen, mivel nemvolt.
    Néha visszakapcsoltam, hogy vajh van-e már jogom nézni a csatornát, de nemvolt. Kikapcsoltam a beltérit, aztán vissza be, és ugyanaz.
    Már eltelt 15 perc, mikor kedvesemnek az az ötlete támadt, hogy milenne, ha áramtalanitanánk a beltérit, merhogy Ti ezt javasoltátok már itt többször, igaz más esetekre. Hát jó, megtettem. És láss csodát!!! Mingyár volt jogom mindenhez, és végre télleg élvezhettük az esti müsort, az elsö 15 perc kivételével.

    No eddig tartott a mai mese, remélem másnak is segiteni fog...

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák