Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • defede

    tag

    válasz Gorneck #48640 üzenetére

    A monk élég érdekes. Először estem keltem vele mire valahogy kialakult hogy is kellene vele játszani. Most T4-en is megyek vele de a damage még kicsit szánalmas. Viszont a 4.5mp stun runás haranggal szinte az új CMWW-t üdvözölhetjük :).

    A WD-nél nem tudom eldönteni mi a jobb a a mana bökő+off vagy a skorn. Próbáltam már mindenhogy de amíg van valami LS valahogy a skorn mintha jobb lenne még úgy is hogy azzal a dam 220K manajumával meg 280K körül van.

    Szerintem az új wizard talán a legütősebb. Összevegyítettem a régi 330K CMWW és a buffed 530K archon cuccost, így nagyon jól tölt arcane-t és a damage is 480K körül van buffed. A baj ott van hogy annyi jó skillje van hogy sajnálom kihagyni bármelyiket is :). Az ugrálóváras (wave of force) skill is elég érdekes lett :).

    A DH a frostos elemental arrow-al és alacsony Toughness-el is nagyon jól játszható T3-on, kis kite da nagyon jól irt. Hungeringet használok elsődlegesnek és a cold alapú nyílesőt. T4 már jelentősen lassabb.

    A barbival valahogy nem nagyon tudok még kezdeni.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Új hozzászólás Aktív témák