Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faragojof

    senior tag

    válasz Vistaboy #101574 üzenetére

    Csatlakozom! :R Tényleg lehetne valamit kezdeni Kadalával. Eléggé frusztráló, mikor egész szezon alatt csak vállasra költöd a BS-t, és úgy zárod a szezont, hogy nem dob használhatót! :( Min. százezer BS-ből! :F

    Viszont minden eddigi rekordomat (meg van a GR75 is :DDD ) megdöntöttem, hála a topik segítőkész emberkéinek is! :R
    Egyedül Set Dungeonnal nem boldogulok, de majd csak kialakul.

    "Formicate Under Command of the King,,

  • reelc

    veterán

    válasz Vistaboy #101574 üzenetére

    Igazából már régóta nincs semmi értelmes jutalom.
    Ha a kezdetektől kimaxoltad volna a ládákat, szezonok óta csak a kozmetikákat zsebelnéd be. :)
    Kollega mindig reménykedik, hátha lesz még tárhely, de minden szezon előtt le kell hűtenem. Marad is NSben, így már nem érdekli a szezon.

    Gratulálok, mindig jó dolog rekordot dönteni. :)

    Sokmindennel lehet 70 fölé menni, lehet csak nem álltak kézre neked. Nekem sok ilyen van, ami nem jött be. Nem éreztem rá a ritmusára, stb. Igaz nem is szántam sok időt ezekre. Nem kapott el az érzés, hogy ezzel komolyabban kell foglalkoznom.

    Amúgy a Thorns mellett talán a Natalya a legkönnyebb, amit amúgy is adni fog a Haedrig. Mindenféle set dungeonnak van buildje, néha 1-1 gemben, tárgyban el is térhet a rift vagy gr buildektől. Plussz mehet be segítség is. Szóval egyre kevésbé jelent már kihívást.
    Most a Nekroval csináltam a set dungeont, úgy 5-ödjére sikerült Masterre úgy, hogy létfontosságú cuccok hiányoztak (pl. mage gyűrű). Ráadásul a builddel se nagyon voltam tisztában.

    Szerintem az Impalénak és az UEnek is meglesz a szerepe. erős lesz mindkettő.

    Igen, a játék nagyrészét kiteszi a farmolás. Ha ez nem így lenne, lehet sok ember kevesebbet játszana. A Blizz meg nyilván azt szeretné, ha sokan játszanák a játékot. Szóval jó kis időhúzás. "Tartalom", ha így tetszik.

    (#101588) need: Grat neked is.
    Nekem bejött a kb. 4 perces GR dolog. Mivel adott időn belül több leg esik, ez hatással volt a Primal dropra is, több esett 1 hét alatt, mint előtte, amikor 10 perc körülieket léptem. Szintem is jött jópár, igaz rengeteg GR kulcsba került, de hát DH-ként nekem százával vannak. :) Mert sokat farmoltam (rift), és nem party kari, és nem meta kari.

    Na, mindjárt itt a zárás, most kiderül ki mennyit gürizett (XP), és volt-e értelmes (használható cucc NS-re). :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák