Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz Djuree #22741 üzenetére

    Ha számít valamit, én veled értek egyet Djuree. A Diablo 2-t hét évig toltam folyamatosan és szerintem az volt a jobb játék.

    Nekem sem tetszik a tárgydobálósdi jelenlegi helyzete. Nekem nagyon hiányoznak a barna (asszem unique) és set cuccok. D2-ben akár normálon is eshettek ilyenek. Persze, lehet mondani, hogy kb annyit is értek, de akkor is. Jó érzéssel töltötte el az embert, ha esett egy ritkább cucc. A bossokról nem is beszélve, azok szintén dobhattak valami ritkább unique cuccot, akár normálon is. Ha jól emlékszem voltak kifejezetten értékes low lewel unique cuccok is, amelyeket a kubiban fel lehetett fejleszteni 3-as szintűre és ment a magas szintű karikra. D3-ban a legnagyobb karakterem azt hiszem 45-ös, magyarán a kétharmadát elértem a maximális szintnek és még egy darab különlegesebb cuccot sem találtam. Értem én, hogy majd infernón esnek, de szerintem ez a játék nem csak infernóból áll, hanem az előtte lévő három nehézségi fokozatból is...

    Szerintem ultragáz, hogy még a főbosszok sem dobhatnak szinte semmit. Kis túlzással felesleges is nézni a földre eső cuccokat: a fehérek semmit nem érnek, a kékeket lehet vinni craftolni, a sárgák nagyrésze is használhatatlan.

    A rúnák is rohadtul hiányoznak a játékból és nem lennék meglepve, ha a következő kiegészítők egyikébe "véletlenül" visszakerülnének, a gemes enchanter is ezért van kb a játékban... A kiegészítőkre utal a max 60-as szintkorlát is, de ezzel szerintem nem mondtam újat.

    Szerintem a legnagyobb baj, hogy rohadtul le lett butítva a játék. Csak menni kell előre, megölni mindenkit, a történetre és a dropra szinte figyelni sem kell. Eléggé lineárisak a pályák is, ha eljutsz egy adott részhez, ott majd nyílik egy ajtó, ahová tovább kell menni stb... Nem beszélve a szintlépésről, nem te oszthatod el a szintlépéskori pötyiket, stb...

    Ettől függetlenül én is sokat toltam a játékkal, nem is rossz, de be kell vallanom játék előtt sokszor elgondolkozom, hogy "minek is játszok én ezzel"? Cucc úgysem fog esni, csak menni kell előre és előre, megölni mindenkit, hogy aztán elölről kezdhessük az egészet a következő nehézségi szinten. Unalmas...

    Remélem a jövőbeli kiegészítők változtatnak ezeken a dolgokon, hiszen a D2-ben is a LoD volt a nagy dobás a rúnarendszerrel és a megerősített set, illetve unique cuccokkal.

    Ezek után nem bántam meg a Torchlight II előrendelését sem, nagyon kíváncsi vagyok, az mit fog produkálni.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Aktív témák