Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dava

    tag

    De király, az első Deus Ex a kedvenc játékom. Nem is tudtam, hogy jön újabb rész. Sajnos már nincs nagyon időm játszani, de erre tuti rárepülök (remélem elfut majd a gépemen).

    A DX 2-t ki kellett hagynom, mert az akkor gépemen nem futott, a mostani meg 'túl jó', de a Human Revolution nagyon tetszett. Nem annyira, mint az első, de még mindig az átlag feletti szerintem.

    HáGé: én is egyetértek, hogy ebben a játékban kell lehetőség, hogy elkerülhesd a boss fightot. Én lopakodósra szeretem venni, és abba tök nem illik bele egy millió HP-val rendelkező kigyúrt valakit lövöldözni rakétákkal meg gránátokkal, amíg össze nem esik (Barrett... -_-). Ez nem feltétlenül jelenti, hogy Teréz Anya módba kell kapcsolni, de tök jó lenne a szokásos megoldás mellett lehetőség a sunyi g**i módon való intézésre is, pl. bezárni a bosst egy hűtőkamrába, elintézni hogy megrázza az áram, vagy épp rávenni valaki mást, hogy megölje, stb. amikhez persze be kellene vetni a lopakodó/meggyőző skilleket. És persze egy diplomáciai, erőszakmentes megoldás is lehetne, amitől ugye a sztori is változik.

    A Serious Sam-stílus sehogy se jön össze nekem a Deus Ex-szel.

Új hozzászólás Aktív témák