Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz roxan #4695 üzenetére

    Erősen gondold át ezt a 17'' kérdést (pláne ilyen áron), itt nem feltétlenül a méret a lényeg. Az Acert pedig felejtsd el.

    Nem csak azért mert Delles ez a topic, de szerintem Inspiron 1520/1720 ha kell a webkamera.

  • amol

    addikt

    válasz roxan #4698 üzenetére

    Abba gondolj bene, hogy egy notiról nem lehet levenni a képernyőt hogy távolabb legyen a billentyűzettől mint egy asztali gépnél. Ennek következtében akaratlanul is közelebb leszel a monitorhoz, így nagyobbnak fog hatni. Emiatt és a nagyobb panel megnövekedett fogyasztása ill. a gép mérete és súlya miatt notebookban a legritkább esetben indokolt a 17'' kijelző.
    A felbontással hasonló a helyzet, annak ellenére hogy gyűlölöm az apró, olvashatatlan betűket szerintem akár a Dell 15,4'' 1440x900-as kijelzője (ez a wsxga, csak mert nem tudtad hogy a + mit jelent) sem rossz választás, és más még nem kínálja. 17''-osban az 1280x800 kevés, de nem is nagyon van. Az egésznek az a lényege, hogy több info férjen el a képernyőn.
    Érdemes megnézni élőben egy noti kijelzőjét mielőtt az ember párhuzamokat von az asztali gépek világával.

    WUXGA felbontás létezik 15,4''-os gépen is, és van akinek az sem túl apró. Nekem nem ilyen jó a szemem, de el tudom képzelni. Az én gépem 15''-on 1600x1200-at tud, de az nekem sok, így sajnos nem tudom natívon használni, nagyon maximum 1400x1050-ben. A WUXGA a kisebb képernyőmagasság miatt még durvább.

    Nekem valszeg elég lenne egy 15,4'' WXGA.

    Quentin: télleg. nahát.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák