Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz rumos14 #8649 üzenetére

    az 1310-et kell nézni ;)
    nekem legalábbis bejön. azon oldalt vannak a jack aljzatok. a slot-in jellegű meghajtókért én sem vagyok oda, de nem lehet olyan vészes. az XPS-en már használják egy ideje, és nem láttam még embereket tömegével panaszkodni rá. az érintős multimédia gombok legalább szépek :P ha úgyse használod, akkor legalább esztétikus legyen, nem?
    azt nem értem mi az az "optional 13,3" truelife widescreen"? az alapverzióban nincs képernyő? :DDD vagy alapból matt, és a fényesért fizetni kell (nem lenne rossz)?
    plusz az ujjlenyomatolvasót kicsit fura helyre tették, akkor már jobb lett volna HP-tablet módon a képernyő mellé/alá... viszont a 4 darab USB dícséretesen elfért rajta!
    már csak egy pöcökegér (opcióként is akár) kéne rá, és nagyon szuper kis gép lenne (így is nagyon jó). de nagyon helyes, hogy mozdulnak a gyártók a 13"-os kategória felé ismét (X300, meg ez is).

    zgyure: ha jól emlékszem olyasmit írt az egyik fórumtárs, aki nem mellesleg szervizes, hogy nem lehet itthon hosszabbítani a kinti garanciát, de viszont megveheted a gépre itthon külön a garit. ekkor persze minden ingyenes lesz. nem csak a HRP szervizel, hanem több cég is, például a CHS biztosan, de lehet, hogy máshol is van szerviz (Humansoft? Dunaelektronika? egyéb?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák