Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz BullZeye #18892 üzenetére

    Utolsó választ kapod, immár kb negyedik alkalommal írjuk, hogy a CD-t nem rendelte meg a kereskedőd! Ott lehet verni az asztalt.

    Ne haragudj, de a saját inkompetenciádat bozonygatod folyamatosan, csak két dolgot ragadok ki a mondandódból:

    "1) Nincs kereső sáv, így nem lehet rákeresni, hogy n5110
    2) Nincs is ilyen típus, hogy n5110, csak Inspiron 15R van, amit honnan tudna az, aki bement az üzletbe, és megvette ezt a laptopot."

    Parancsolj, igaz, ehhez tudni kéne használni a bal egérgombot:

    "4) Mit töltsek le, milyen szoftverek kellenek, hogy minden funkció maradéktalanul működjön, nézzük leírás:"

    Ehhez is kattintani kell, végülis tényleg nem sok, még az is ott van, hogy hogyan tudod feltelepíteni.

    "És akkor azt még meg sem említettem, hogy külön programot kell letölteni/telepíteni, hogy ne egyenként kelljen letölteni a drivereket, ami mit sem ér, mert nincs normálisan elnevezve egyik sem, így végül egyenként kell őket letölteni, aztán rögtön elnevezni, persze minden nevet begépelni, mert ugye kijelölést le kell tiltani a letöltéseknél. "

    Ha tudnád használni azt a fenenagy hozzáértésedet, akkor szépen összeválogatnád a drivereket (download list), amelyeket le lehet tölteni egyenesen egy iso formátumba, bedugod a cd-t és megírod. De ehhez már minimum 5 év űrhajós tapasztalat kell. Esetleg elolvasni a honlapon a gombokra írt szöveget.

    "Nah mind1, nekem csak egy dolog jött le a DELL n5110-el való tapasztalatokból, hogy magamnak nem veszek DELL-t."

    Hála az égnek! Megjegyezném mellesleg, hogy a dellnél az N5110 a lowcost kategória, de nem baj, végülis igazad van, hogy egy 140e ft-os szoftver nélkül vett brand géphez miért nem adnak toronyórát lánccal. Neked valóban asusacer való. Majd ha szervízbe viszed, akkor megérted mi a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák