Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz SzaboZE #18893 üzenetére

    Ez kimaradt a végiről, szóval driver CD-ért nyikorgás helyett:

    Szépen összeszedsz mindent ami kell és egyben lejön, kiírod.

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

  • BullZeye

    veterán

    válasz SzaboZE #18893 üzenetére

    Itt érdekes módon nem ez a választóképernyő jön ki, csak a letöltő oldalon. Mint mondtam, ne úgy állj hozzá, hogy tudod mi hol van, mert 500x töltöttél már le drivert, alapból qrwara nincs kint egy link sem ahol mutatná merre van ez a választó (mert csak a support menüben van) a műszaki adatok miatt. Kereső pedig tényleg nincs.

    Megjegyzem még arra se volt idejük, hogy egy linket rakjanak a termék oldalára, miszerint "letöltések". És ne kelljen supportból megkeresni a laptopot ÚJRA majd a drivereket. De gondolom szerinted ez is egy normális működés.

    Kérlek, ezen a linken , vagy akár ezen, mutasd meg nekem, hogy hol van leírva, hogy pontosan mire jó gyakorlatban ez a letöltés?
    Mert én mindenhol csak egy sablon szöveget látok, amit mindenhez odaírnak.

    Vagy Ezen, Ezen, Ezen, Ezen.

    Konkrétan az összes N5110-es linken csak a driver neve van, semmi leírás, amiből vagy kiderül mi az (mint az USB3 és a hasonlóak) vagy nem, mint az első 2. De persze ha tudnád használni a bal gombot, vagy azt ami az agyad helyén van, te is tudnád (ne haragudj, de te kezdted).

    Na meg ha néha megnéznéd az általad olyannyira védett oldalt, akkor látnád, hogy külön programot kell leszedni a DELL-től (egy dell driver download manager-t) hogy le lehessen tölteni őket. De ehhez valóban 5 év űrhajós képzés kell.

    Egyébként tényleg jó hozzáállás, hogy rögtön szervizzel kapálózol, ezekszerint a DELL annyira megbízható, hogy ez elsődleges szempont? :)

    Megjegyzem ASUSnál ugyanaz a garancia van mint DELLnél, sőt Toshibánál is, és ez csak amilyen laptopok vannak itthon, többiről nem tudom.

    Na meg mielőtt elkezdesz személyeskedni, és kapálózni a hozzáértéseddel, legalább annyit tegyél meg, hogy utána nézel a dolgoknak, hogy túlságosan ne csinálj hülyét magadból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák