Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bruce20

    csendes tag

    válasz qantum #15297 üzenetére

    Milyen laptoppal próbálod?
    Én is szívtam picit a Dell wireless 5530-cal. D630-ba vettem utólag, de ezt a gépet hivatalosan nem szerelték 5530-as kártyával, és pl. az E6400-nál fellelhető 5530 driver a telepítés kezdeti szakaszában kompatibilitási problémák miatt el is száll, nem lehet ráerőltetni. Vissza kell menni a régebbi driverekhez, tehát az E6400 adatlapján, az 5530-as driverek közül az A07-est válaszd, (32 és 64 bites is lesz), azzal rendben menni fog. Dell Wireless manager progi teljes mértékben megegyezik a Sony Ericsson azonos nevű progijával, tetszés szerint használható mindkettő. (Ha kell, írj privátot, és elküldöm a progikat)

    Az viszont teljesen biztos, hogy a Lenovo-féle Ericsson F3507g és a Dell 5530 (ami szintén F3507g) nem kompatibilisek egymással, Dell 5530 soha nem fog menni Lenovo gépben, és fordítva ugyanaz a szitu. A két kártya egy és ugyanaz, de FW szinten le van védve a "márkahűség". Nyilván firmware barkácsolás után azért összehozható a dolog. Viszont a HP-féle HSPA kártyák mennek Dell gépekben is.

    Kicsit macerás, de a Dell 5530 egy nagyon stabil és jó vételi képességekkel bíró cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák