Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    Dell XPS 13-ak (kimondottan a 9350 érdekelne) meghibásodásáról nem tudtok valami statisztikát? Keresgéltem a neten és nem találtam számokat, viszont rengetegen panaszkodnak rá Reddit-en és más fórumokon, hogy hibás a gépük. Én most vettem egy fullosat nemrég amit először vissza kellett küldeni szervizbe azzal, hogy kékhalálozik egyfolytában. A szervizes srácok állítólag tesztelték egy hétig, utána visszaadták, hogy nincsen ennek semmi baja. Be lett véve mégegyszer, lett rá vásárolva NBD garancia, akkor már elfogadták, hogy hibás és alaplapot cseréltek benne. Visszakaptam a gépet és ez már nem kékhalálozik egyfolytában (bár egyszer csinálta a kb. 3 óra alatt amíg használtam), cserébe fél óránként szétfagy az oprendszer és bekapcs gombbal kell újraindítani. Szerintem nem driver hiba mert akármilyen driver vagy OS van alatta (Linux/Windows) ugyanazt produkálja.

    Csak kicsit kiábrándító, hogy egy újonnan erősen fél millió feletti gépnél ezzel kell pöszmögni, meg harmadszor szervizbe vinni, mikor másoknak a százezer forintos Inspiron-ja gond nélkül megy 3-5 évig. :(

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák