Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Remélem ebben a topicban tud valaki választ adni (windows 10 és azonnali VGA -as kérdésekben nem nagyon válaszoltak)

    Szóval
    Sikerült felrakni win 10-et. minden szép és jó,
    (Dell Precision M4800) AMD Fire pro

    Viszont pár apróbb kérdés van: ha AMD Fire pro beállításai közt vagyok akkor azt látom

    e szerint AMD hardver le van tiltva. De ha belemegyek Win 10 Device manager be ott nem látom azt hogy le lenne tiltva.

    Egyelőre nem találom hol tudnám ezt beállítani win 10 ben vagy Fire pro ban /Dell beállítások.? ill hogy tudok meggyőződni hogy most tényleg aktív vagy nem? ( ha jól tudom van egy olyan alap funkció M4800 ban hogy alacsony grafikus teljesítmény igénynél az integrált videokártya megy és csak nagyon igényél aktiválódik az AMD kártya (?)

    Köszben próbálgattam FPS játékkal és úgy tűnik nem dolgozik a videokártya (csak az integrált) kicsit szaggat. és a (gondolom videokártya) ventilátor se pörög fel ami régebben ilyenkor beindult.

    köszönöm a segítséget

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák