Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz premete #48098 üzenetére

    Nem a Haswell és Broadwell közt votl csíkszélesség ugrás is? Vagy a refresh, amit írsz, az már az új csíkszélességgel jött volna? Mert úgy tényleg jó lehet :K
    Ja, jók ezek az új technológiák meg csatlakozók, de az nem jó, ha generációnként változik, és semmi semivel nem kompatibilis :( Mondjuk a WWAN nekem nem lényeg, nem használnám ki biztosan (azért is gondolkodtam azon, hogy oda tegyek SSD-t). Ha nagyon kell net út közben, akkor szerintem inkább vennék egy MiFi-t. Bár abból a 4G-sek nem olyan olcsók.

    t72killer: Szerintem nem igazán árverseny. Itt a legolcsóbb T450s hivatalos forrásból 8500 yuan, 1 év garival, míg ugyanez a kiszerelés Hongkongban 3 év garival 6700 yuan. Oké, hoyg HK oclsóbb, meg kvázi adómentes, de legjobb esetben is azonos árra jön ki az ottani modell, és 2 évvel több rá a garancia.

    Gondolkoztam a Skylake-en is, de gyanítom, hogy amikor kijön, akkor jó drága lesz az új széria, és igazából nem hoz szerintem olyan sok újdonságot. Plusz ki tudja, hoyg mit rontanak el majd a 60-as szériában, esetleg egy még gyengébb billentyűzet, vagy kevesebb port, vagy egyebek :B

Új hozzászólás Aktív témák