Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DElekHU

    csendes tag

    Sziasztok. Nagyon sok ido es probalgatas utan gondoltam hatha a honfitarsak tudnak segiteni mert itt senki. Egy DELL Vostro 3550-es laptopon szeretnem beuzemelni a WEBCAM-ot de az istenert nem mukodik. Rovid tortenetet irok azert a helyzetrol. :)
    Kb 2 honapos a gep en Nemetorszagban elek tobbnyire ezert itt is vettem. A gyari telepitesu gepen hibatlanul ment a kamera minden akadozas vagy driver baki nelkul. Viszont a rendszer boduletesen lassu es keszekusza volt szamomra (Es nemet :Y ). Nem szeretem a 10 giganyi folosleges vackot igy ujrahuztam de nem a RECOVERY particiorol hanem a gyarilag kapott Win7Prof lemezrol. Es utana szanalyosan a Driver lemezrol a szukseges drivereket. Es igy alapbol tudtam magyar nyelvet is kivalasztani es nem kell lopott verziokkal vagy Vistalizatorral jatszani. Nem szeretem a Nemet windowst :). Miota ujrahuztam viszont nem megy a CAM. Ez annyit tesz, hogy latja a rendszer, hivatalosan valami 2006-os drivert huz be a Win7 alapbol. Neha elindul egy pillanatra de rendszerint rogton osszeakad. Ha meg elindul akkor van hogy par percig mukodik a skype-al, de ha befejezem a beszelgetest mar a feher led nem alszik el. Es ezek utan nem is tudom ujra hasznalni amig a windowst nem inditom ujra. Probaltam en mar Webcam Centralt is meg mar isten tudja mit nem de nem megy rendesen. Az a baj, hogy jo gyerek modjara a Recovery particiot termeszetesen csuklobon kigyilkoltam, igy mar eselyem sincs leellenorizni, hogy melyik drivert huzta be alapbol a gyari telepites. Most ismet ujrahuztam a windowst minden frissites szepen telepult minden mukodik de a cam nem. Mar egnek all a hajam mert a csaladommal ezen tartanam a kapcsolatot de nem tudunk kamerazni igy.

    Aki tud kerem segitsen valami otlettel, hogy mi a fene lehet.

Új hozzászólás Aktív témák