Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz Kickass #27970 üzenetére

    Nem magam erzem okosnak, hanem teged hulyenek es agresszivnak... Ki mondta, hogy vegyunk ki barkit is a kocsibol? Szerinted azert irtam le? Te egy mondat alapjan, aminek a vegen ott a smiley, nem allitottal fel szemelyisegrajzot?

    (egyebkent meg par ember megerdemelne a lassu es fajdalmas halalt a helyszinen, amikor az Ibolya utcan 30-as tablanal, az iskola elott delutan, zebran eloz, es meg neki all feljebb, ha radudalok...)

    Mar miert ne tartozna ide, hogy kit buntetnek? Azt mondod, senki ne okoskodjon, mert jonnek majd a szervek, es buntetnek. Eppen ez az, senki nem fogja megbuntetni erte. Egyebkent meg leirni sem lehet? Te vagy itt a cenzor?

    Es ha a babakocsit eltolom a jardan, mert ugye nem viszem le az utra a gyereket, es az huzza meg? Akkor mi van?

    (Megneztem a blogod, gondoltam, hogy nagy automanias lehetsz, azert aggodsz a fenyezes miatt, ezert kaptad fel a vizet ennyire :DD)

    @(#27971) kungzi: nem is rongalt itt senki, megis mi ideget vertem par emberbe... Mondjuk mar ezert megerte.:DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák