Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz stranger28 #17913 üzenetére

    Miért hová kellene írnom, ha itt kifogásolva írsz nekem? De nem értem..miért csak engem kell ezzel megszólni? Amikor Doktor úr pl beírta a színházi darabot, ahol a lánya játszott, persze nem off-ba(hirtelen ez jutott az eszembe), azt miért nem szólod/szóljátok meg? Miért csak nekem kell írni, na meg privibe is, hogy nő létemre miért vagyok itt, miért írok ezt vagy azt, stb??

    Nem értem miért nem lehet örülni a másikkal?
    Ez a topic már régen nem arról szól amire létrejött..sajnos. Az önzetlen segítségről, a vidám és pozitív gondolatok szabadságon vannak...
    Azért, mert én vállalom a családom életét nyíltan, miért kell megszólni? Nekem legalább van családom és van életem amire büszke vagyok és nem csak a gép előtt tespedve kritizálok másokat persze negatívan.. Nagyon sok ember van itt aki olvas és ír. Mi lenne ha én is meg mások is a számukra érdektelen hozzászólásokat kritizálnák és beszólnának? Van tolerancia is a világon, de van aki ezt nem ismeri...sajnos.. Ha nem tetszik, nem kell beszólni, át kell rajta nézni és az egérrel görgetni egyet vagy tízet...szerintem..

    #17919) PLaci58 Jobb oldalon ülve bal kerék? :D Amúgy még maradt három :C

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák