Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Bjørgersson #145509 üzenetére

    Én is így voltam vele, mikor eladtam az újan 33 ezres RX480-at 70 ezerért. Hogy inkább kevesebbért ment volna el, de lehetne normális áron kapni VGA-kat.
    Ehelyett 2015 óta egy GTX950 -el tolom, ami ugyan megtáltosodott a 10400F-es Intel mellett, de a 2GB az 2GB ... meg mégiscsak 6 éves középkategória. Ennek ellenére tavasszal majdnem elment 65-ért, úgy léptem vissza, hogy akkor mégis mi fogja adni a képet? :D (2015 októberében vettem 58 ezerért!)

    Tavaly novemberben akartam venni VGA-t amit akkor 60 körül néztem ki, decemberben 180, márciusra 222 ezer lett :( őrület...

    És igen, 5 éves használt VGA-k (nem csak a Pascalok) drágábbak mint megjelenéskor. Nagyon szomorú helyzet, és ebből nagyon sokat köszönhetünk a rohadt bányászoknak... :(

    Régen egy VGA megjelenése után 1 évvel már a felét ha érte még újonnan is, használtan meg lehetett is rá számítani, hogy jó vételt csinál az ember, mostmeg nemhogy olcsóbb, még drágább, nem csak egy de 5 év után is. :W
    igazán véget érhetne már ez az őrület, mert sajnos, ahogy észrevettem a játékfejlesztők meg nemigazán akarnak kapcsolni, hogy nem mai, hanem sokéves kártyákra kéne fejleszteni...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák