Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz gazso75 #140415 üzenetére

    Ezt köszi be is állítottam

    Visszatérve
    Nem is az bosszant hogy beírja, egye fenne, az a 1659Ft ami kapott érte

    De annyira flegma egy orvos hogy nem igaz, még azokkal is akiknek ott a kártyája és ilyeneket beírdogál

    Mikkor elmentem hozzá hogy hidegre érzékeny lett a tömött fogam, elkezdi olyan nincs
    És egy vattát lefagyasztott valamivel majd elkezdte hozzányomkodni majd a tömött fognál felszisszentem mert ugye fájt, akkor elkezdi ja tényleg ez érzékeny
    Kifúrta a tömést, betömte, erre nézem tükörben még nála és jó 1-2mm rés van a felső tömött meg az alsó között és ez elől lévő fog
    Erre mondom neki hogy ez így nem jó. erre kelletlenül tett még rá
    Ez olyan 4éve volt, de mára fekete csík van fog meg tömés között és akárhogy sikkálom
    Csak félek elmenni hozzá mert első fog lévén félek hogy addig furkálja hogy elfogy a fog és akkor ki kel húzni meg korona meg anyám kínja

    Na meg sz@rul is dolgozik
    Olyan másfél éve kieset egy tömésem, egy hátsó őrlő oldalában volt a tömés, nagyon régen 10-13éve tömték, két hetet kellet várnom hogy betömje, időpont foglalás
    Most minap ránéztem hát nem rés van a tömés meg a fog között, ez hogy fog bírni +10évet ha már most ilyen

    Azt azért hozzá kell tennem hogy nekem rengeteg rossz fogam volt
    Nagyon féltem a fogorvostól mert a falunkban egy alkoholista fogorvos volt, és nem lehetett tudni ép mennyire van italozásba hogy mennyire fájdalommentesen dolgozik, így 25éves koromig nem jártam fogorvoshoz
    Majd meghalt

    És egy szilveszterem úgy ment el hogy fájt a fogam de rettentően, és még a tűzijátékozást se tudtam élvezni

    Na akkor döntöttem
    Akkor ép egy Kornél nevű fogorvos volt
    Január hónapban volt 5-6 foghúzásom, volt hogy egyszerre kettő, bár erős fognak nevezni inkább gyökér húzásom
    Na meg egy gyökér tömésem meg kettő sima
    Nagyon jól dolgozott az ő +10éves tömései voltak amikkel gondok lettek

    De mostani orvos tömései tuti nem fognak annyit bírni

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák