Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz DrBubo77 #156088 üzenetére

    Jön a jó idő, érdemes lenne elgondolkodni alternatív közlekedési módokon: bicikli, roller... Hamarabb oda lehet érni a célba ezekkel sok esetben. Ráadásul nem kell tolongani, elviselni a hülyéket, igénytelen embertársainkat. Újra az NI-ban dolgozok, hajnalban ill. késő este bő 20 perc alatt ottvagyok/hazaérek (Fényes), délután kettőre menve se sokkal több 25 perc környéke.
    Emeléséről jut eszembe. Önkormányzati lakásban lakunk, múlt hónapban jött levél, hogy egy plusz díjat vezetnek be (egyfajta közösköltség szerű díj) 8k összegben. Remek időzítés, sajnos ennyire telt az elmúlt száz év legjobb évtizede után (megvédjük a családokat...). Szerencsére nekünk nem gond kifizetni, bár nem esik jól ilyen élelmiszerárak mellett, de sokaknak, pl. egyedül élő öregembernek elég fájdalmas lehet, ez a plusz kiadás.

    #156089 Cs1csó
    Valóban nincsenek már nagyon vészes telek, idén is nagyon baráti, enyhe volt a tél bicajozás szempontjából is. Bár kezdek kicsit elkényelmesedni, 4-5 alkalommal volt 7-8 hónap alatt, hogy buszjegyet vettem, mert nem volt kedvem esőben tekerni. Viszont ilyenkor mindig gyalog szoktam hazajönni büntiből. :D

    #156091 KROK640
    Én úgy olvastam, nincs Debrecen kapta talán a legnagyobb támogatást a kormánytól az elszabadult energiaárak kompenzálása végett. Jól rémlett: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák