Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravail

    senior tag

    válasz ati012 #13933 üzenetére

    Mindamellett, hogy minden bizonnyal igazad van, meg kell jegyeznem, hogy az 586 és 686-os ídők óta én erőteljesen eépártoltam az AMD-től. Viszont, nagyjából azóta vagyok megrögzött, bigott Asus párti. A kettő között semmilyen összefüggés nincs. Az elpártolás oka az volt -ha még emlékeztek rá-, hogy ott körül elveszítette a jelentős árelőnyét az AMD, valamint, az akkoriban alkalmazni elkezdett valamilyen "előválogató (?), vagy előfeldolgozó(?)" CPU-ba épített AMD csoda folytán jelentős mennyiségű hibával kellett szembesülnünk ezeken a gépeken. Még, néha, a bonyolultabb makrózott excel táblák esm akartak futni az AMD-n. Akkor, a P1 idején, már nem volt jelentős különbség sem az Intel és az AMD között. S ahogy írtam is, a helyzet is megváltozott, mert a korábbi olcsóbb és megbízhatóbb AMD már nem volt megbízható, és annyira olcsó sem. Ma már teljesen más a helyzet. Ezek a mai AMD-k már kiválóak -amennyire az írott információk alapján meg tudom ítélni-, nincsennek meg a régi "gyermekberegségeik", és lényegesen olcsóbbak az azonos kategóriájú Inteleknél. Az Asus-pártiságomnak meg egyetlen oka van: saját tapasztalataim szerint nem sok gyártónak vannak stabilan, és folyamatosa megbízhatóbb termékei mint az Asusnak. Természetesen a kivételeket leszémitva, mert, azok csak "erősítik a szabályt"! Legyen szó akár laptopról, akár alaplapró (AMD vagy Intel, mindegy), vagy VGA-ról, CD/DVD-olvasóról, és még sorolhatnám.
    (Elnézést a hosszú válaszért.)

    kovy29! Szerintem is.

    csapee! Az bizony! Na meg a 3.0-ás windows, ami megfelelő egér driver nélkül csak billentyűről ment! :K Óhhh! Azok az első, kezdetlege, és ormótlan, golyós egerek! (Nekem még van egy komplett garnitúra eredeti win 3.11 floppy-s telepítőm. Lehet, a kézikönyv is elő tud kerülni valahonnan.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák