Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz zolikaDB #13384 üzenetére

    zolikaDB, Sanyabá, Calogero köszönöm :)

    SOAD19 a pitét nem nagyon akarták, de nem engedtem lebeszélni róla magam :D Igaz jóval kisebb lett, mint szerettem volna..de te titokba tuti ismersz, mert nagyon rám illik ez :)

    ati012 tudom, hogy érdeklődött, de drága vagy azt mondja :(

    pohár nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem tűnt 170 percnek a film. Váltották a képkockák magukat és pörgött a film, sok humor is volt benne :C

    Dan-szan az attól függ mennyi idős a gyerek. De van pár ötletem :) Természetesen olyat kell kitalálni, hogy elmenjen otthonról. Pl a város másik lévő boltba akciós a kedvenc csokija, vagy krémtúró, vagy felvágott, vagy teljesen mi, de oda legyen érte a gyerek!! Hagyni kell otthon pénzt és megbeszélni menjen el, buszozzon, vagy nyáron biciklizzen el és vegyen az akciós termékből-de olyanból amit szeret, mert így jobban megindul, nagyobb a kedve, mintha azt mondanád, hogy wc papírt vegyél. El kell neki magyarázni, hogy az életben spórolni is kell és rá vagyunk szorulva, hogy odafigyeljünk az akciókra, mert ezzel is pénzt spórolunk. Lehet ebből a spórolt pénzből tudod neki kifizetni az osztálykirándulást, vagy régen vágyott rá dolgot. Ha erre rá tudod venni heti egy alkalommal, akkor már nyertél heti 1,5-2 órát :) Vagy vannak nagyon jó ingyenes programok alapítványok által. El kell vinni, persze haverral menjen, mert úgy könnyebben mozdul a gyerek :) Pl a Freedom Közösségi Házban ingyenes újságírás, fotózást és filmezést is tanítanak :) A fiam is jár 3-4 osztálytársával. Semmi kedve nem volt elmenni, de első alkalomra mentünk mi is. Hogy semmibe nem kerül, menjünk nézzük meg. Azóta minden péntek és szombat erről szól :) Tehát leleményesnek és következetesnek kell lenni..sok sikert :) Remélem tudtam segíteni..

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák