Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz SOAD19 #126776 üzenetére

    Illik a f...t.
    1991-óta vagyok részese a magyar egészségügynek. 22.-ik éve dolgozom termelem a GDP-t az orvosoknak. Soha nem adnék nekik egy forintot sem. Nem láttam még éhező orvost hó végén!
    Rossz beidegződés az egész. Nonszensz, hogy elvben törvényileg büntetendő pénzt elfogadni előtte és utána is. Az már más dolog, hogy kihelyezte, ugyanez a törvény, a foglalkoztató intézet belügyébe, hogy elfogadhat-e az orvos az adott intézményben, akár előre is pénzt.
    Az orvos a legritkább esetben fog előnyt biztosítani a "fizető vendég" részére, hiszen mindenki fizet!
    Szigorítani kellene és nagyon keményen büntetni!
    Elvben a Hippokráteszi eskü, nem erről szól!
    Nekem is akarnak adni időnként, megköszönöm és mondom, hogy költse el értelmes dologra, ne adja nekem. Van mindenhol gyerek, unoka, keresztgyerek.Nekem azért fizetnek, hogy tisztességesen ellássam. Az orvosok fizetése réges-régen rendezve van, mégse elég. Tudok olyat aki havi 1,5 millió nettót visz haza és még megy máshova (Workoholic).
    A kisnyugdíjas, 100 forintját is elvettük anno, de a táskában vissza is tettük, mert megsértődött volna. Viszont másnap abból vett magának kenyeret!

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák