Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz Aryes #123076 üzenetére

    No offense!

    Nekem van egy mondásom: Akinek telik majomra, annak teljen banánra!
    Két dolog van számomra ami nem lehet rossz egy autón gumi, fék. Ebben a sorrendben.
    Nem turkálok senki zsebében, de egy olcsóbb téli/nyári garnitúra árban közel ott van, mint egy drága négy évszakos. Egyszer se kelljen használni senkinek!

    Garázskapukkal is foglalkozom, ott azt szoktam javasolni, hogy vegye meg a 15 e Ft-os fotocellát a kapuhoz pluszba. Miért? Mert olcsóbb mint egy fényezés, vagy nyugalmasabb mint a gyerekkel szaladni az ügyeletre. Értem Én, hogy lehet vele spórolni, de nem érdemes!
    December elején Zakopaneban voltunk, felmentünk a Gáspár csúcsra is. Beöltözve, megfelelő ruházat, cipő.
    Egy kedves hölgy aki szembe jött velem, átmeneti női boka cipőben, alig bírt megállni a lábán és csodálkozott , hogy mennyire csúszik! Mire számithatott 2000 méter magasan?
    Legközelebb megyek még csúszásgátlót is viszek, mert hasznos lett volna!

    A feleségem 3000 km-t megy az autójával évente, de az volt az első mikor megvettük, hogy jó gumit kapott rá.Én spec. 2-3 évente cserélem a gumikat, még ha nem kopott is!
    Valamelyik reggel a fekete jégen hárommal mentem és rá kellett fékezzek, tudom, ha nem jó minőségű téli lett volna, felkenődök az előttem lévőre.

    Mindenki a saját felelősségére tartja rendben az autóját és gondoskodik a megfelelő műszaki állapotáról.

    Én üdvözölném, a környező országokban bevezetett, nov. 1.-től kötelező téli gumit és hóláncot!

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák