Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    válasz MageRG #1186 üzenetére

    A Dusk gyűrű szerintem meg van. Most így fejből nem tudom megmondani, hogy mire jó, de ha nem raktam fel annak biztos oka van. A Sárkánycímeres gyűrű pedig alap. Azt még a játék elejént megvettem. Fájt is a szívem a 20k soul -ért. :D

    Végül sikerült a normál mágiákkal legyőzni. Csak az egyiket ilyen sötét varázslatot használtam ellene. Kellett egy kis távolságot tartanom és elugrálnom az összes támadása elől oszt idővel meglett. :D
    Igazából azt a sötét varázslatot használom ami ilyen sortüzet lő, mivel az egylövéses iszonyú lassú. 2x megölnek mire elsütöm.

    (#1187) toturi: Egyébként igazad van, bár én mégsem értek egyet teljesen. Manus és Kalameet rá a legjobb példa, hogy nem annyiból áll, hogy lelövöldözöd a távolból. Voltak olyan boss-ok amiket kiröhögtem, viszont voltak olyanok is amiket ki kellett ismernem és ezen felül elkerülnöm a támadásaikat (nem csak pajzzsal levédeni), majd egy jól időzített mágiával betalálni. Ez is egy élmény tud lenni. :)

    Egyébként legközelebb egy pajzs nélküli dexterity alapú karaktert akarok majd kipróbálni. Na az lesz ám a vicces történet, előre látom. :D

Új hozzászólás Aktív témák