Hirdetés

Aktív témák

  • csernusok

    csendes tag

    /zonealarm-ban (meg gondolom más tűzfalban is) be kell lőni, hogy pl a 192.168.0.0/24 hálózat a Trusted zónába tartozzon! nekem konkrétan egy IP-range van megadva 192.168.0.101-192.168.0.104ig, /:
    a zone alarmban hogy kell beállítani?
    -és a firewal-t hogy kell beállítani?
    - a tól-ig IP- hogy kell beállítani, a D-link -ben és a PC -ben
    /A Megoldás az volt hogy újra egy Dinamikus IP-s netet állítottam be ahol kitöröltem a DNS bejegyzéseket/:
    -mire való a DNS?-és hogy kell beállítani?
    -mikor kell dinamikus IP-re állítani?

    /A hálózat értelemszerűen megegyezik, mert mindkét gépnek a router oszt IP-t.. én azt javaslom, hogy mindkét gép MAC-címéhez rendelj hozzá állandó IP-t, állitsd be mindkettőt azonos munkacsoportba, adj nekik ID-t!/:
    -Ha a router oszt IP-t akkor azt hol tudom megnézni és hogy kell a PC-be engedéjezni?
    -A MAC-cím mire való és kötelező-e megadni, és hogy lehet hozzá IP-t rendelni?
    -Mi a szösz aza ID ?
    /a tűzfalon állítsd a hálózatot trusted-ba/:
    -Mi az a trusted és hogy kell beállítani?
    /SSID /:
    -Ez mire való és mit írjak oda és mikor fogja kérdezni?
    /Statusba a WAN-nál 0.0.0.0 IP cím van/:
    -Ide mit kell írni?
    /Szépen működött a net, de reseteltem a routert, mert elfelejtettem az admin jelszavat és ezt követően nem megy a net,/:
    -Jelszót nem adtam meg, csak az 'admin'-t írtam be a felhasználónévhez ,de még is állandóan kéri a jelszót, kötelező megadni különben nem engedi megnyitni a weblapot?
    Az advanced mezőben mit kell beállítani?
    Miért nem látja az adaptert a telepítő CD használata során,ezért azt nem lehet befejezni?
    Szó ami szó :ezekre a kérdésekre keresek válaszokat , de eddig nem találtam, ha tud valaki segíteni szívesen fogadom! Ha csak egy kérdésre van jó válaszod azt is oszd meg velünk,hiszen a PC-t is darabokból rakják össze. Köszönet a segítőknek!

    Atomintő

Aktív témák